Koolitused

Uuri koolitusi veel kirja ei ole saanud, kuid kui Sul on kindel huvi pitsikudumine selgeks saada, võta julgelt ühendust ja avalda soovi! See on lihtsaim viis alustada omaenda kaunite kudumitega ja ees ootavad garanteeritult põnevad päevad täis kaunist pitsivahtu! Koolituse läbiviimiseks olen nõus tulema Sulle lähimasse asulasse, kuid meil oleks vaja vähemalt 6 huvilist.

Koolituste osalustasud:
Haapsalu sallikoolitus 50€ - 1 päevane
Pitskleidi koolitus 125€ - 2 päevane
Koolituse sisu:
HAAPSALU SALL
Käime läbi kõik põhitõed oma varrastega, mida on vaja teada ja osata autentse haapsalu salli loomisel. Koolituselt saab igaüks kaasa esimese vajamineva koguse sallilõnga ja võimaluse soetada endale vajalikud vardad. Lõunaamps ja kohvi/tee on alati olemas!
Vajalikud on eelnevad baasteadmised kudumisest, osata kududa parem-ja pahempidiseid ning õhksilmuseid, nuppude kudumise ja muude ägedate tingmärkide kudumise õpetan kohapeal selgeks!
KOOTUD PITSKLEIT, see õhkõrn haldjalik unistus
Koolitus sobib ideaalselt haapsalu salli läbinutele jätkukoolituseks ja muidugi kõigile, kel kudumise põhioskused olemas ning soovivad endale, lapsele, sõbrannale kududa midagi imetabast ja kordumatut!
Minimaalne osalejate arv 6, maksimaalne 10 ! Grupi suurus on piiratud, et jõuaksin igaüheni personaalselt.
Koolitusel läbinu on valmis alustama omaenese suurprojektiga, mille lõpptulemuseks on tema valitud tegumoe ja koekirjadega kleit. Ja vajadusel on Sul alati võimalik ka hiljem lisanõuandeid minult kirja teel küsida - olen olemas.

Tekkis huvi? Kirjuta mulle haapsall@gmail.com ja anna märku millisest konkreetsest koolitusest oled huvitatud ja kus linnas!

Pildid toimunud koolitustest: