Kohe olemas

Kinkekaardid

Kui Sa soovid kallile sõbrale kinkida õhkõrna ja ajatult kaunist kingitust – Haapsalu salli – kuid ei tea milline koekiri on saaja lemmikuks, siis mul on Sinu jaoks lahendus! Nüüdsest on saada KINKEKAARDID Haapsalu salli väärtusega 150€! Nii saab kingi saaja lasta kududa täpselt enda mustri- ja värvieelistusega kauni haapsalu salli.
Kinkekaardi kehtivus on 1 (üks) aasta alates ostu sooritamise kuupäevast. Kinkekaardi eest saab soovija lasta endale kududa klassikalise haapsalu salli mõõtudega 160-180 x 60cm (soovitan lasta kududa sall vastavalt saaja pikkusele). Kui juhul saajal on soov saada väga palju suuremat või väga erilise mustriga haapsalu salli, palun küsi enne üle hind!

Soovid kinkekaardiga kinkida hoopis koolitust? Küsi julgelt ka seda – valikus on nii pitskleidi- kui haapsalu salli koolitused väärtusega vastavalt 50€ ja 150€

Olemasolevate toodete tellimiseks kirjuta mulle:  haapsall@gmail.com

Pruutkleitidest õhkõrnade aksessuaarideni

Ettetellimisel oleneb toote valmimisaeg toote valikust, kuid selle võlu seisneb lõppematutes valikuvõimalustes. Sinu valitud kudum valmib armastusega ning lähtudes just sinu eelistustest.

Valikuvõimaluste alla käivad pruutkleidid, vabaajakleidid, haapsalu sallid ning erinevad aksessuaarid (randmesoojendajad, sõrmusepadjad, käekotikesed, sukapaelad jne.)

Tellimiseks kirjutage mulle haapsall@gmail.com
või võtke ühendust FacebookisHaapsalu sallid / Haapsalu shawls või Ivika Viljasaar